Sidang Redaksi

PENAUNG
Pengarah Bahagian Matrikulasi,
Kementerian Pelajaran Malaysia

KETUA PENGARANG
YM Tn Hj Raja Sulaiman b Raja Hassan
Pengarah Kolej Matrikulasi kedah
sulaiman@kmk.matrik.edu.my

PENGARANG / PENYELARAS PENERBITAN
Mohd Shamil Azhan b Inche Ibrahim
shamil@kmk.matrik.edu.my

PENGARANG
Hajar bt Abdul Hadi
hajar@kmk.matrik.edu.my

KETUA EDITOR
Ilyana bt Mohammad Kamel
ilyana@kmk.matrik.edu.my

EDITOR BAHASA MALAYSIA
Hafliza bt Halili
hafliza@kmk.matrik.edu.my

EDITOR BAHASA INGGERIS
Ashri b Abdullah
ashri@kmk.matrik.edu.my

PENULIS / PENYUMBANG BAHAN
Mohd Zamri b Omar
Ruzita bt Mohamed Yaacob
Mohd Fazirul b Mohamad
Shamsul Sakinah bt Hamzah
Zaidi b Man
Murniwati bt Abdul Karim
Haslina bt Noh
Zuraini bt Zakariah
Norazlinda bt Mohd Nordin
Haryanti bt Hamidon
Zulkifle b Montak
Hariah bt Abdullah

JURUGAMBAR
Mohd Rizal b Zukhi
Azahana bt Aziz
Mohd Farizuddin b Senapi

GRAFIK
Ilyana bt Mohammad Kamel

PERCETAKAN
Amilia Suziana bt Mohd Sain

PENGEDARAN
Mohd Hazhar b Mohd Noor


Terbitan
PUSAT KECEMERLANGAN ARKIB &
DOKUMENTASI PROGRAM MATRIKULASI
KOLEJ MATRIKULASI KEDAH
majalah@kmk.matrik.edu.my

%d bloggers like this: